Proč prodat svou nemovitost přes best-reality.cz s.r.o.?

Každý makléř se specializuje na vybranou oblast a zabezpečí tím nejrychlejší prodej Vaší nemovitosti. Pravidelně aktualizujeme databáze poptávek. Pracujeme pro Vás již více než 10 let. Právní servis zabezpečuje nezávislá právní kancelář. Posíláme týdenní reporty návštěvnosti nemovitostí na Váš email. Pravidelná komunikace s klientem = nejlepší cesta rychlého prodeje. Naše hypocentrum má již mnoho předschválených klientů s hypotečním úvěrem. Třeba konkrétně i pro Vás.Hypocentrum nascoruje kupujícího do 12. hodin od podpisu žádosti o hypoteční úvěr. Přijměte pozvání na kávu a pohovořme o Vašich přáních.

Jak probíhá obchod s best-reality.cz?

Zavolejte si o termín schůzky s naším makléřem. Najdeme spolu termín osobní návštěvy… Vybraný realitní makléř dorazí k Vám. Budete probírat možnosti prodeje nemovitosti, TÁC, budete hovořit o daních, poplatcích RK, službách, přípravě nemovitosti atd.

Že nevíte, co je náš TÁC? TÁC znamená, tržní analýza ceny. No a nakonec? Podepíšeme si záznam z jednání a náš makléř půjde pracovat na řešení, které bude znamenat úspěšný a rychlý prodej nemovitosti. Myslíte, že máte nemovitost připravenou k fotodokumentaci? Na prohlídce budeme fotit nemovitost do naší databáze a domluvíme termín pro profesionální focení. V jiný termín přijede proškolený fotograf a udělá fotovizualizaci pro inzerci. Následuje návštěva fotografa. Znáte výhody virtuálních prohlídek? Ano? Ne? Ať je odpověď jakákoliv, výhody a nevýhody proberete s naším fotografem. Probíhá příprava inzerce pro následnou kontrolu a export Vaši nemovitost ihned nabídneme našim poptávajícím v dané lokalitě. Disponujeme rozsáhlou databází poptávajících klientů. Máme již předem schválené klienty, kteří usilují o koupi nemovitosti. Inzerujeme… Když se nám ozve nový zájemce. Nejprve prověříme finance a pokud nám klient bonitně projde, tak mu teprve Váši nemovitost ukážeme. Máme kupce. Kupující skládá rezervační poplatek a tím se zavazuje nemovitost koupit. Rezervační poplatek přijímá a do smluvního vztahu vstupuje s klientem naše právní oddělení. Právní servis – vypracování smluvní dokumentace potřebné k převodu nemovitosti. Právní oddělení připravuje kupní smlouvu (v případě potřeby smlouvu o smlouvě budoucí) nebo smlouvu o převodu členských práv a povinností u družstevních bytů. Více naleznete v právních službách. Podpis smluv a doručení katastru nemovitostí. Podepíšete smlouvy s kupujícím a my to za vás zaneseme na katastrální úřad. Předání nemovitosti. Při předání nemovitosti přinese makléř s sebou předávací protokol, do kterého se zaznamenají stavy měřidel elektřiny, vody, plynu atd.

 

Chcete si sjednat schůzku?